Polecamy:

sobota, 3 listopada 2007

Problem z aktywacja Windows XP

Aby rozwiazac problem z aktywacja Windows XP proszę zastosować rozwiązanie opisane w artykule:
http://support.microsoft.com/kb/321636/pl

Jeśli powyższy artykuł nie rozwiąże problemu proszę dokonać naprawy systemu z płyty instalacyjnej zgodnie z następującym artykułem:
http://support.microsoft.com/kb/315341/pl

Jesli nada nie bedzie efektu prosze o uporządkowanie nośników z instalatorem Windows wraz z odpowiadającymi mu kluczami.

Powodzenia !

3 komentarze:

epsylon pisze...

Mam problem z aktualizacją Internet Explorer 7 .Aplikacja IE7-WindowsXP-x86- gdy klikam ładuje swoje pliki bezpośrednio na dysk C.Czy tak powinno być
? Po chwili kończy swą prace, zostawiając komunikat na pulpicie http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=63939
"Rozwiązywanie problemów z programem Internet Explorer" , a ja muszę zresetować komputer, i tak w kółeczko.Dość mam tej łamigłówki.Kto pomoże, czekam na odpowiedzi.

support online pisze...

Sprobuj odinstalowac testowo swoj program antywirusowy i po restarcie komputera ponownie sprobowac zainstalowac IE7. Ewemntualnie wyczysc wszystkie pliki tymaczasowe IE6, cookies itp...
Jesli to nie pomoze sprobuj wylaczyc wszystko z autostartu w Windowsie. Czyli START->URUCHOM-> wpisujesz "msconfig" ->OK
Nastepnie na zakladce URUCHAMIANIE zaznaczasz na samym dole opcje UKRYJ WSZYSTKIE USLUGI FIRMY MICROSOFT, potem klikasz WYLACZ WSZYSTKIE, nastepnie przechodzimy do zakladki URUCHAMIANIE i tam wylaczamy wszystkie jakie sa. Po restarcie komputera sprobuj zainstalowac IE7. Jesli sie juz zainstaluje wlacz spowrotem wszystkie uslugi w MSCONFIG.

Pozdrawiam,

Admin.

r4q pisze...

Mam problem z aktywacją swojego Windowsa XP (pobranego z MSDNAA), otóż gdy uruchamiam narzędzie do aktywacji systemu jedyne co mi się ukazuje w oknie to niebieskie tło i ikonki obrazka, którego nie udało się załadować. Ktoś ma pomysł jak to rozwiązać? Z góry dziękuję.